Blog > Komentarze do wpisu

Dworzec Wschodni: akcja-dokumentacja

W ramach projektu „Dworzec Wschodni – zburzyć? umyć? pomalować? Czyli niechciane dziedzictwo modernizmu” zapraszamy do udziału w szybkiej akcji fotograficznej, której bohaterem będzie Dworzec Wschodni.

Chcesz pokazać na zdjęciach brzydotę Dworca? A może przeciwnie – zwrócić uwagę na jego nieoczywistą urodę? Chcesz zarejestrować codzienne (conocne?) życie Dworca albo przyszpilić jakąś niecodzienną sytuację? Zrób zdjęcie i wyślij je do 27 września na adres: ko@g.pl
(pliki w formacie JPG, minimum 1024 piksele w podstawie). Najciekawsze zdjęcia zaprezentujemy 28 września podczas pokazu slajdów towarzyszącego zamknięciu całego wydarzenia w naszej siedzibie przy Lubelskiej 30/32 oraz zamieścimy je na blogu.

Każdy z uczestników może nadesłać do 10 zdjęć. Fotografiom może towarzyszyć krótki komentarz – opublikujemy go w razie zamieszczania zdjęć na blogu. W treści maila należy też podać swoje imię i nazwisko oraz umieścić oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć. Zdjęcia nie muszą być zrobione specjalnie pod kątem akcji, można przesyłać też zdjęcia wcześniej publikowane np. na blogach.

Akcja realizowana wspólnie z Grupą Trzymającą Warszawskie blogi (www.gtwb.blox.pl).
niedziela, 21 września 2008, komuna.otwock

Polecane wpisy

  • Pocztówka ze Wschodniej

    [foto Michał Szymański, www.warszawamoimoczkiem.blogspot.com ] [foto ze strony szmulowizna.pl ]

  • Mister Wschodni

    Część pierwsza: Część druga:

  • O filmie

    Jednym z elementów naszego projektu jest krótki film dokumentalny "Mister Wschodni", zrealizowany przez Dominikę Dzido, Martę Dzido i Olę Panisko. Pon